Webster-Seo Pozycjonowanie stron WWW Poznań

f www seo rwd =

 

510 641 349

biuro@webster-seo.pl

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron WWW nie tylko w Poznaniu ale na terenie całej Polski. Pozycjonowanie jest procesem podnoszenia pozycji strony w wynikach Google poprzez optymalizację strony do zasad Google – SEO (Search Engine Optymalization).

Firma która korzysta z pozycjonowania jest lepiej widoczna dla swoich przyszłych klientów. Pozycjonowanie strony internetowej jest najbardziej skuteczną formą promocji – świadomość wyszukiwarki Google jest ogromna. Nie bez powodu – Google pozwala na natychmiastowe znalezienie szukanych informacji. Strategicznym etapem jest dobór odpowiednich słów kluczowych – w ten sposób decydujemy jaki klient i w jakim celu będzie odwiedzał stronę.

Możemy ograniczyć pozycjonowanie do określonego regionu co jest skuteczne w przypadku usług – klient najczęściej szuka takiej firmy w największym mieście w okolicy wpisując nazwę miasta w słowie kluczowym np. “Pozycjonowanie stron www Poznań”. Pozycjonując słowa regionalne zwiększa sie też skuteczność – ograniczamy wejścia przez klientów którzy nie skorzystają z usług z powodu zbyt dużej odległości firmy. Ta zasada nie ma uzasadnienia w przypadku usług profesjonalnych – wraz ze wzrostem jakości usługi waga lokalizacji spada. Pozycjonowanie strony www wpływa na lepszą widoczność firmy, większą liczbę wejść na stronę a w końcu na większą liczbę zamówień – to właśnie jest cel pozycjonowania – wzrost liczby zamówień firmy. Pozycjonowanie nie przyniesie jednak efektów jeżeli strona będzie niewłaściwie zbudowana. Klient szybko opuści taką stronę.

Jakie są zasady pozycjonowania stron WWW ? Zapraszamy na www.webster-seo.pl